|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Roestvrij staal SUS304 | Control-modus: | Kunstmatige |
|---|---|---|---|
| Karakter: | Het grondige schoonmaken | Schoon middel: | Het natte schoonmaken |
| Theorie: | het fysieke schoonmaken | Aanpassen: | Beschikbaar |
| status: | Nieuwe | ||
| Markeren: | skymen ultrasone reinigingsmachine,ultrasone badreinigingsmachine |
||
22L Controle40khz Frequentie van Benchtop van het laboratoriuminstrument Ultrasone Schonere de Digitale
Specificaties:
| Model | JP-080T |
| Ultrasone macht | 480W |
| Frequentie | 40KHz |
| Huisvestingsmateriaal | SUS304 |
| Tankmateriaal | SUS304 |
| Het verwarmen macht | 500W |
| Tankcapaciteit | 22 L |
| Tijdopnemer | Digitale regelbare 1-30min |
| Verwarmer | 20~80℃ |
| Voltage | AC 100~120V, 60Hz AC 220~240V, 50Hz |
| Tankgrootte | 500*300*150 mm |
| Eenheidsgrootte | 530*325*285 mm |
| Verpakkingsgrootte | 635*405*335mm |
| N.W. | 12,6 Kg |
| G.W. | 14,0 Kg |
| Certificaat | RoHs/Ce |
![]()
![]()
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370