|
Productdetails:
|
| Pakgrootte: | L305*W205*H100mm | Ultrasone macht: | 300W |
|---|---|---|---|
| Ultrasone Frequentie: | 28KHz/40KHz | omvormers: | 6st |
| Tankmateriaal: | SUS304/SUS316 | Dikte: | 2.5mm |
| Lood uit manier: | stijve/flexibele slang | Toepassing: | beweeg/meng me/los/schoonmakend op |
| spanning: | AC110/AC220V | Garantie: | 1 jaar en technologie-steun voor altijd |
| Markeren: | ultrasone omvormer met duikvermogen,Ultrasoon Extractiemateriaal |
||
28KHz/Ultrasone genertator van 40KHz en immersible Omvormer Met duikvermogen
De ultrasone schonere omvormer helpt u builid een exisittank in ultraosnic schoonmakende tank. Helpt de Ultraasonic schoonmakende tank u schoon te maken:
| Industrie | Schoonmakende Voorwerpen |
| De autoindustrie | motoronderdelen, versnellingsbak, schokbreker, autopijp, cilinder, klep, Carburatoren |
| Electrnoincs | PCB-raad, elektronische delen, TV-delen, computerdelen |
| Ruimtevaart en mariene delen | Turbinebladen, Mariene Motorcomponenten, Revisiedelen, Pneumatiek |
| Machines | Vormen, precisiedelen, dringende delen, cameradelen, lager, hardwarehulpmiddelen |
| Het plateren en het Schilderen | oppoetsende delen, SUS-snijder, vaatwerk, het plateren |
| De voedselindustrie | Ovendienblad, boiler, flessen, kroonkurk, Kapfilters |
| Het hulpmiddel van het Optical&horloge | optische lens, oogglas, sunglass, metaal, goud, juwelen, diamant, horlogeband, horlogedekking, horlogehand |
| Juwelen | Juwelen, diamant, gouden, zilveren producten |
| Tand en Medisch | Tandapparaat, Medische Implant, bekers, flessen, flesjes, pipetten, of andere labware. |
Een omvormerdoos en een ultrasone generator
Verpakking: 1unit/carton doos of 1unit/wooden-geval
![]()
JP-1006I specificatie
| Model | JP-1006I |
| Pakgrootte | L305*W205*H100mm |
| Ultrasone macht | 300W |
| Ultrasone frequentie | 28/40KHz |
| Tankmateriaal | SUS304/SUS316 |
| Dikte | 2.5MM |
| Lood uit manier | stijve/flexibele slang |
| Voltage | AC100-120V 50Hz/60Hz; AC220-240V 50Hz/60Hz |
| Garantie | 1 jaar en technologie-steun voor altijd |
Ander product
| Het pakreeks van de Immersible ultrasone omvormer | ||||||
| Model | JP-1006I | JP-1012I | JP-1018I | JP-1024I | JP-1030I | JP-1036I |
| Pak size/mm | 305*205*100 | 355*305*100 | 340*280*100 | 430*280*100 | 460*370*100 | 550*450*100 |
| Ultrasone macht | 300W | 600W | 900W | 1200W | 1500W | 1800W |
| Omvormers | 6 | 12 | 18 | 24 | 30 | 36 |
| Ultrasone frequentie | 28KHz/40KHz | |||||
| Materiaal | SUS304/SUS316 | |||||
| Dikte | 2.5mm | |||||
| Voltage | AC110V/220V | |||||
| Lood-uit manier | stijve/flexibele slang |
|||||
Manier van installatie:
Bij bodem
![]()
Kant
![]()
De omvormerfrequentie 28KHz, 40KHz, 68KHz, 100KHz is beschikbaar.
![]()
De flexibele lood-uit manier
![]()
De stijve weiland-uit manier
Bedrijfsinformatie
Het Skymenbedrijf specialiseert zich in ultrasone schoonmakende machine meer dan tien jaar.
Wij hebben een professioneel team zodat konden wij u het gematigde citaat in 24hours aanbieden.
En wij beloven de vrije delen zullen voor altijd tijdens 1 jaargarantie en technologie-steun worden verzonden.
Pls vrij om me te contacteren als u om het even welke vragen of behoeften hebt.
ODM wordt ingestemd met.
![]()
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370