|
Productdetails:
|
| Materiaal: | ABS | Schoon middel: | Het natte schoonmaken |
|---|---|---|---|
| Control-modus: | Kunstmatige | Karakter: | Het grondige schoonmaken |
| Theorie: | het fysieke schoonmaken | Aanpassen: | Beschikbaar |
| status: | Nieuwe | ||
| Markeren: | Kleine Ultrasone Reinigingsmachine,ultrasone juwelenreinigingsmachine |
||
Verwijder Dofheids effectief Digitale Ultrasone Reinigingsmachine, Ultrasone de Juwelenreinigingsmachine van 2.5L
Specificatie:
| Model | JP-2500 |
| Ultrasone macht | 120 W (2pcs-omvormers) |
| Frequentie | 40KHz |
| Huisvestingsmateriaal | ABS |
| Tankmateriaal | SUS304 |
| Het verwarmen macht | 200W |
| Tankcapaciteit | 2.5L |
| Tijdopnemer | 7 digitale Tijdopnemermontages |
| Voltage | AC 100~120V, 60Hz AC 220~240V, 50Hz |
| Tankgrootte | 250*150*80MM |
| Eenheidsgrootte | 290*223*185MM |
| Verpakkingsgrootte | 340x250x235mm |
| N.W. | 2,8 Kg |
| G.W. | 3,3 Kg |
| Certificaat | ISO9001: 2008; Ce; RoHS; FCC |
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370