|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Roestvrij Staal | Schoon middel: | Het natte schoonmaken |
|---|---|---|---|
| Karakter: | Het grondige schoonmaken | Theorie: | het fysieke schoonmaken |
| Control-modus: | Kunstmatige | Aanpassen: | Beschikbaar |
| Toepassing: | venster het blinde schoonmaken | ||
| Markeren: | automobiel ultrasone reinigingsmachine,ultrasoon schoonmakend apparaat |
||
Skymen 330l het Industriële het Schoonmaken Blinde het Gordijn van het Materiaalvenster Drogen
Specificatie:
| Ultrasone Frequentie | 28KHz of 40K Herz |
| Materiaal | Roestvrij staal SUS304 |
| Tankcapaciteit | 264 L |
| Tijdopnemer | 1~99 min regelbaar |
| Verwarmer | 20°C aan regelbare 95°C |
| Voeding | AC 220V, fase 3 |
| AC 380V, fase 3 | |
| Ultrasone Macht | 3000 W (60 omvormers) |
| Het verwarmen Macht | 6000 W |
| Eigenschap | Hang rek en het dienblad, fliter systeem omvat |
| Ultrasone tank | 2400*220*500 mm (L x W x H) |
| Spoelende tank | 2400*220*500 mm (L x W x H) |
| Eenheidsgrootte | 2580*670*720 mm (L x W x H) |
| Pakketgrootte | houten geval |
| N.W. /G.W. | 278 kg /332 kg |
| Garantie | 1 jaar |
![]()
![]()
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370