|
Productdetails:
|
| Materiaal: | ABS, roestvrij staal | Schoon middel: | Het natte schoonmaken |
|---|---|---|---|
| Control-modus: | Kunstmatige | Schoon effect: | Het grondige schoonmaken |
| Theorie: | het pysycal schoonmaken | Aanpassen: | Beschikbaar |
| status: | Nieuwe | ||
| Markeren: | Kleine Ultrasone Reinigingsmachine,ultrasone plantaardige reinigingsmachine |
||
de Digitale Ultrasone Reinigingsmachine van 0.6L 35W 42KHz, de ultrasone wasmachine van tijdopnemersunglass Eyewear
Specificatie:
| Model | JP-3800T |
| Ultrasone macht | 35W (1pc-omvormer) |
| Frequentie | 40KHz |
| Huisvestingsmateriaal | ABS |
| Tankmateriaal | SUS304 |
| Tankcapaciteit | 0,6 L |
| Tijdopnemer | 5 digitale Tijdopnemermontages |
| Voltage | AC 100~120V, 60Hz AC 220~240V, 50Hz |
| Tankgrootte | 155x95x52 mm |
| Eenheidsgrootte | 210x145x140 mm |
| Verpakkingsgrootte | 265x175x180mm |
| N.W. | 1,0 Kg |
| G.W. | 1,2 Kg |
| Certificaat | ISO9001: 2008; Ce; RoHS; FCC |
![]()
![]()
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370