|
Productdetails:
|
| Materiaal: | ABS | schoonmakend middel: | Het natte schoonmaken |
|---|---|---|---|
| Schoon effect: | Het grondige schoonmaken | Control-modus: | Kunstmatige |
| Theorie: | het fysieke schoonmaken | Charater: | hoog rendement |
| Aanpassen: | Beschikbaar | status: | Nieuwe |
| Markeren: | Kleine Ultrasone Reinigingsmachine,ultrasone juwelenreinigingsmachine |
||
40KHz Digitale Ultrasone Schonere Ce van frequentie35w Juwelen/RoHS/FCC
Specificatie:
| Model | JP-900S |
| Ultrasone macht | 35W (1pc-omvormer) |
| Frequentie | 40KHz |
| Huisvestingsmateriaal | ABS |
| Tankmateriaal | SUS304 |
| Tankcapaciteit | 0,75 L |
| Tijdopnemer | 5 digitale Tijdopnemermontages |
| Voltage | AC 100~120V, 60Hz AC 220~240V, 50Hz |
| Tankgrootte | 150x130x50 MM. |
| Eenheidsgrootte | 200x175x145MM |
| Verpakkingsgrootte | 240x200x200mm |
| N.W. | 1,0 Kg |
| G.W. | 1,2 Kg |
| Certificaat | ISO9001: 2008; Ce; RoHS; FCC |
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370