|
Productdetails:
|
| Toepassing: | Het industriële schoonmaken | schoonmakend middel: | natte schoon |
|---|---|---|---|
| Principe: | Kunstmatige | status: | Nieuwe |
| Karakter: | hoog rendement | Het schoonmaken precisie: | thoroughy |
| Markeren: | ultrasone wasmachine,ultrasone schoonmakende eenheid |
||
Regelbare de Motoronderdelen Industriële Ultrasone Schonere 360l Macht van autovliegtuigen
Specificatie:
| Model | JP-720ST |
| Ultrasone macht | 3600W (60pcs-omvormers) |
| Frequentie | 40KHz |
| Huisvestingsmateriaal | SUS304 |
| Tankmateriaal | SUS304 |
| Het verwarmen macht | 9000W |
| Tankcapaciteit | 360 L |
| Tijdopnemer | Digitale regelbare 1-99min |
| Verwarmer | 0~95℃ regelbaar |
| Voltage | AC 100~120V, 60Hz AC 220~240V, 50Hz |
| Tankgrootte | 1000*600*600MM |
| Eenheidsgrootte | 1170*770*715MM |
| Verpakkingsgrootte | 1390*860*1050mm |
| N.W. | 216 Kg |
| G.W. | 287 Kg |
| Certificaat | ISO9001: 2008/Ce |
![]()
![]()
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370