|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Roestvrij Staal | kleur: | grijs |
|---|---|---|---|
| timer: | 5 tijdopnemer 450 scconds | tankgrootte: | 150*130*50 mm |
| Eenheidsgrootte: | 200*175*145 mm | Trefwoord: | juwelen ultrasone reinigingsmachine |
| Markeren: | Kleine Ultrasone Reinigingsmachine,ultrasone plantaardige reinigingsmachine |
||
0.6L de digitale Oorringen van Aanrakingshalsbanden belt Reinigingsmachine van Armband de Ultrasone Juwelen
Specificatie:
| Model | JP-900T |
| Ultrasone macht | 35W (1pc-omvormer) |
| Frequentie | 40KHz |
| Huisvestingsmateriaal | ABS |
| Tankmateriaal | SUS304 |
| Tankcapaciteit | 0,75 L |
| Tijdopnemer | 5 digitale Tijdopnemermontages |
| Voltage | AC 100~120V, 60Hz AC 220~240V, 50Hz |
| Tankgrootte | 150x130x50 MM. |
| Eenheidsgrootte | 200x175x145MM |
| Verpakkingsgrootte | 240x200x200mm |
| N.W. | 1,0 Kg |
| G.W. | 1,2 Kg |
| Certificaat | ISO9001: 2008; Ce; RoHS; FCC |
Eigenschappen:
1. Roestvrij staalsus 304 tank en ABS huisvesting, uitstekende verschijning.
2. Digitale aanrakingssleutel en LEIDENE vertoning die voor tijdopnemer plaatsen,
3. Met plastic wasmand en horlogesteun.
4.Transparent-dekking.
5.In die zacht samenstellingen verwijderen, vingerafdrukken, zeep en ander vuil, zullen niet betrekken, afstompen of zullen krassen; de hulp vermindert het schoonmaken tijden, verbetert productiesnelheid en beëindigt kwaliteit.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370