|
Productdetails:
|
| Tanksmateriaal: | Roestvrij Staal | Behuizing: | ABS |
|---|---|---|---|
| Ultrasone macht: | 60W | frequentie: | 4200 Herz |
| timer: | 5 tijdopnemer het plaatsen | ||
| Markeren: | Kleine Ultrasone Reinigingsmachine,ultrasone plantaardige reinigingsmachine |
||
Automatische van de het Glasblazer van het Juwelenhorloge het Huishouden Ultrasone Schonere 2.5L Mini Digitale Tijdopnemer
Specificatie:
| Model | JP-4820 |
| Ultrasone macht | 60W (1pc-omvormer) |
| Frequentie | 42KHz |
| Huisvestingsmateriaal | ABS |
| Tankmateriaal | SUS304 |
| Tankcapaciteit | 2,5 L |
| Tijdopnemer | 5 digitale Tijdopnemermontages |
| Voltage | AC 100~120V, 60Hz AC 220~240V, 50Hz |
| Tankgrootte | 250x150x80 MM. |
| Eenheidsgrootte | 290x223x185MM |
| Kleurenvak | 340x250x235mm |
| Kartongrootte | 520x350x480mm, 4pcs/carton |
| N.W. | 2,4 Kg |
| G.W. | 2,9 Kg |
| Certificaat | ISO9001: 2008; Ce; RoHS; FCC |
Eigenschappen:
1. Roestvrij staalsus 304 tank en ABS huisvesting, uitstekende verschijning.
2. Digitale aanrakingssleutel en LEIDENE vertoning die voor tijdopnemer plaatsen,
3. Met plastic wasmand en horlogesteun.
4.Transparent-dekking.
5.In die zacht samenstellingen verwijderen, vingerafdrukken, zeep en ander vuil, zullen niet betrekken, afstompen of zullen krassen; de hulp vermindert het schoonmaken tijden, verbetert productiesnelheid en beëindigt kwaliteit.
![]()
![]()
![]()
![]()
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370