|
Productdetails:
|
| tankgrootte: | 1000x600x600mm (LxWxH) | Ultrasone Frequentie: | 28KHz/40KHz |
|---|---|---|---|
| ultrasone maximum macht: | 3600W | kachel: | 20 tot 80 passen aan |
| Optionele: | Het Systeem van de oliefiltratie | timer: | 1~99 uren |
| Het verwarmen Macht: | 9KW, warmhoudplaat | Materiaal: | Roestvrij Staal |
| Markeren: | dubbele frequentie ultrasone reinigingsmachine,ultrasone wasmachine |
||
Mariene Delen en Mariene Motor Ultrasone Schoonmakende Machine/Industrieel Ultrasoon Schoonmakend Bad
Productspecificatie:
![]()
Concurrentievoordeel:
|
Ultrasone schoonmakende machine:
|
|
| Model | JP-720ST |
| Ultrasone Tankafmeting (mm) | 550X400X350 |
| Het spoelen tankafmeting (mm) | 550X400X350 |
| Max. Capaciteit | 77L/tank |
| Bouwgeval | SUS304 (Spiegel het glanzen beschikbaar beeld) |
| Construnctiontank | SUS304 |
| Omvormeraantal | 24 PCs |
| Ultrasone macht (Max.) | 1200W |
| Ultrasone frequentie | 40kHz |
| Temperatuurwaaier | ~99C regelbaar |
| Het verwarmen macht | 3KW |
| Tijdopnemer | 1~99h |
| Afvoerkanaal | 3/4“ Klep |
| Deksel & Mand | Beschikbaar, materiaal: SUS304 |
| Het schoonmaken Tankvoltage | AC220V/AC380V-3phase |
| Generatorvoltage | AC110V/220V-1phase |
| Eigenschappen | Met dubbele tank voor het schoonmaken en het spoelen. Met filtratiesysteem Multi-richtingsbevers met rem; |
Skymen - een professionele fabrikant 10 jaar, wijdde in ultrasone reinigingsmachine.
Het uitstekende ingenieursteam, kan aan om het even welk vereiste van onze klanten voldoen.
Hoog - de kwaliteitsproducten en de goede na-dienst maken Skymen eerst rangschikkend in China.
JTS-720st Specificaties:
|
Verpakking, lading, levertijd |
|
|
Verpakkingseenheid |
1set/houten geval |
|
Verpakkingsmethode |
De uitvoer houten geval |
|
Ladingshaven |
Shenzhen/Hongkong |
|
levertijd |
Ongeveer 20 werkdagen |
|
Minimumordehoeveelheid |
1set |
|
Vervoermethode |
Door exprespostbedrijf/lucht/overzees |
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370