|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Roestvrij staal SUS304 | Schoon middel: | Het natte schoonmaken |
|---|---|---|---|
| Theorie: | het fysieke schoonmaken | Control-modus: | Kunstmatige |
| Karakter: | Het grondige schoonmaken | Automatisering: | semi automatisch |
| status: | Nieuwe | ||
| Markeren: | skymen ultrasone reinigingsmachine,ultrasone badreinigingsmachine |
||
Draagbare Ultrasone Schonere, Mini Tand het Instrumenten medische ultrasone reinigingsmachine van Benchtop
Specificaties:
| Model | JP-020S |
| Ultrasone macht | 60/120W (2pc-omvormer) |
| Frequentie | 40KHz |
| Huisvestingsmateriaal | SUS304 |
| Tankmateriaal | SUS304 |
| Het verwarmen macht | 200W |
| Tankcapaciteit | 3,2 L |
| Tijdopnemer | Digitale regelbare 1-30min |
| Verwarmer | 20~80℃ regelbaar |
| Wasmand | 1 PC |
| Dekking | omvat |
| Voltage | AC 100~120V, 60Hz AC 220~240V, 50Hz |
| Tankgrootte | 240*135*100 mm |
| Eenheidsgrootte | 265*165*220 mm |
| Verpakkingsgrootte | 340*245*310mm |
| N.W. | 3,6 Kg |
| G.W. | 4,3 Kg |
| Certificaat | RoHs/Ce |
![]()
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370