|
Productdetails:
|
| Markeren: | skymen ultrasone reinigingsmachine,roestvrij staal ultrasone reinigingsmachine |
||
|---|---|---|---|
De digitale Ultrasone Reinigingsmachine van Verwarmerbenchtop, de Ultrasone Schoonmakende Machine van de Huishoudenkeuken
Specificatie:
| Model | JP-030T |
| Ultrasone macht | 90/180W (3pc-omvormer) |
| Frequentie | 40KHz |
| Huisvestingsmateriaal | SUS304 |
| Tankmateriaal | SUS304 |
| Het verwarmen macht | 200W |
| Tankcapaciteit | 4,5 L |
| Tijdopnemer | Digitale regelbare 1-30min |
| Verwarmer | 20~80℃ |
| Voltage | AC 100~120V, 60Hz AC 220~240V, 50Hz |
| Tankgrootte | 300*150*100 mm |
| Eenheidsgrootte | 325*180*225 mm |
| Verpakkingsgrootte | 410*255*310mm |
| N.W. | 4,6 Kg |
| G.W. | 5,4 Kg |
| Certificaat | RoHs/Ce |
![]()
![]()
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370