|
Productdetails:
|
| Toepassing: | Het schoonmaken | schoonmakend middel: | Het natte schoonmaken |
|---|---|---|---|
| Automatisering: | Automatische | Het schoonmaken precisie: | Precisie het schoonmaken |
| Control-modus: | Kunstmatige | Principe: | het fysieke schoonmaken |
| status: | Nieuwe | ||
| Markeren: | skymen ultrasone reinigingsmachine,ultrasone badreinigingsmachine |
||
15 l-Ultrasone Schonere 200w Verwarmde Doorwekende Tank van Roestvrij staal de Commerciële Benchtop
Specificatie:
| Model | JP-060S |
| Ultrasone macht | 360W |
| Frequentie | 40KHz |
| Huisvestingsmateriaal | SUS304 |
| Tankmateriaal | SUS304 |
| Het verwarmen macht | 200W |
| Tankcapaciteit | 15 L |
| Tijdopnemer | Digitale regelbare 1-30min |
| Verwarmer | 20~80℃ |
| Voltage | AC 100~120V, 60Hz AC 220~240V, 50Hz |
| Tankgrootte | 300*300*150 mm |
| Eenheidsgrootte | 360*325*285 mm |
| Verpakkingsgrootte | 460*410*360mm |
| N.W. | 9,1 Kg |
| G.W. | 10,3 Kg |
| Certificaat | RoHs/Ce |
![]()
![]()
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370