|
Productdetails:
|
| Toepassing: | Juwelen het schoonmaken | schoonmakend middel: | Nat |
|---|---|---|---|
| Automatisering: | Automatische | Het schoonmaken precisie: | Grondig |
| Control-modus: | Kunstmatige | VERRICHTING: | het fysieke schoonmaken |
| certificaat: | CE / ROHS / FCC | Staat: | Nieuwe |
| Markeren: | Kleine Ultrasone Reinigingsmachine,ultrasone juwelenreinigingsmachine |
||
0.6L van het Horlogeglazen van tafelblad Digitale Juwelen van het het Gebit Ultrasone Bad FCC van Ce Rohs
Eigenschappen: 1. Roestvrij staalsus 304 tank en ABS huisvesting, uitstekende verschijning.
2. Digitale aanrakingssleutel en LEIDENE vertoning die voor tijdopnemer plaatsen,
3. Met plastic wasmand en horlogesteun.
4.Transparent-dekking.
5.In die zacht samenstellingen verwijderen, vingerafdrukken, zeep en ander vuil, zullen niet betrekken, afstompen of zullen krassen; de hulp vermindert het schoonmaken tijden, verbetert productiesnelheid en beëindigt kwaliteit.
Specificatie:
| Model | JP-3800 |
| Ultrasone macht | 35W (1pc-omvormer) |
| Frequentie | 40KHz |
| Huisvestingsmateriaal | ABS |
| Tankmateriaal | SUS304 |
| Tankcapaciteit | 0,6 L |
| Tijdopnemer | 5 digitale Tijdopnemermontages |
| Voltage | AC 100~120V, 60Hz AC 220~240V, 50Hz |
| Tankgrootte | 155x95x52 mm |
| Eenheidsgrootte | 210x145x140 mm |
| Verpakkingsgrootte | 265x175x180mm |
| N.W. | 1,0 Kg |
| G.W. | 1,2 Kg |
| Certificaat | ISO9001: 2008; Ce; RoHS; FCC |
![]()
![]()
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370