|
Productdetails:
|
| Tankmateriaal: | roestvrije SUS304 | Behuizing: | ABS |
|---|---|---|---|
| macht: | 35 W | frequentie: | 4000 Herz |
| timer: | 18 tijdopnemer het plaatsen | kleur: | grijs blauw |
| Capaciteit: | 600 ML | Eenheidsgrootte: | 206×152×132mm |
| kleur: | blauwe | ||
| Markeren: | Kleine Ultrasone Reinigingsmachine,ultrasone plantaardige reinigingsmachine |
||
Specificatie:
| Model | JP-890 |
| Ultrasone macht | 35W (1pc-omvormer) |
| Frequentie | 42KHz |
| Huisvestingsmateriaal | ABS |
| Tankmateriaal | SUS304 |
| Tankcapaciteit | 20,6 L |
| Tijdopnemer | 18 Digitale Tijdopnemermontages |
| Voltage | AC 100~120V, 60Hz AC 220~240V, 50Hz |
| Tankgrootte | 155x95x52 mm |
| Eenheidsgrootte | 206x152x132mm |
| Kleurenvak | 245×175×165mm |
| Kartongrootte | 545×510×355mm, 12pcs/carton |
| N.W. | 0,9 Kg |
| G.W. | 1,1 Kg |
| Certificaat | ISO9001: 2008; Ce; RoHS; FCC |
Eigenschappen:
De ultrasone reinigingsmachine kon het stof, vuil, uit de oppervlakte van de juwelen verwijderen. miuntes 1 maken schoon!
1. Roestvrij staalsus 304 tank en ABS huisvesting, uitstekende verschijning.
2. Digitale aanrakingssleutel en LEIDENE vertoning die voor tijdopnemer plaatsen,
3. Met plastic wasmand en horlogesteun.
4.Transparent-dekking.
5.In die zacht samenstellingen verwijderen, vingerafdrukken, zeep en ander vuil, zullen niet betrekken, afstompen of zullen krassen; de hulp vermindert het schoonmaken tijden, verbetert productiesnelheid en beëindigt kwaliteit.
6.Jewelry de industrie, horlogemaker, wetenschappelijk laboratorium, universitaire, tandklinieken, oogglaswinkel en persoonlijke artikelen.
Product:
![]()
Before and after:
![]()
Contactpersoon: Miss. Anna
Tel.: +86 13528763370